WIENER NOSTALGIE állólámpa, 3 ágú, patina

WIENER NOSTALGIE állólámpa, 3 ágú, patina egy elegáns és jól megtervezett világítótest. Modern formavilága és időtálló anyaghasználata révén tökéletes választás otthoni és irodai környezetbe is. A világítótest bármely belső térbe illeszkedik, és a funkcionalitás mellett a dizájnt is előtérbe helyezi. Klasszikus design . Sárgaréz szerkezet . Eredeti Molecz termék. A stílusa: klasszikus. Ez a világítótest a praktikum és az esztétikum kiváló egyensúlyát kínálja. Bármilyen térben megállja a helyét, legyen szó otthonról, irodáról vagy vendéglátó egységről. Megbízhatóság, stílus és funkcionalitás egyetlen lámpatestben.
Cikkszám: 10013755
Típus: állólámpa
Stílus: Klasszikus
Hasznos fényáram: 2 856 Lumen
Lámpacsalád: WIENER NOSTALGIE
IP védelem: IP 20
Magasság: 170 cm
Foglalat típusa: E27
Foglalatok száma: 4
Izzót-fényforrást tartalmaz: nem
LED lámpa: nem
Szállítási idő: : 5-10 munkanap
Szállítási idő: 10-15 munkanap
A teljes lámpacsalád megtekintése: MEGNÉZEM
Kezdete: 2025.05.23   Vége: 2025.07.31
Megtakarítás: 35 645 Ft
Akcióból hátralévő idő:
nap
óra
perc
mp
5
712 900 Ft
677 255 Ft
Rendelhető
Adatok
Lámpatest színe:
patina
Lámpatest anyaga:
réz
Bura színe:
matt opál
Bura anyaga:
üveg
Átmérő:
55 cm
Maximális teljesítmény:
168 W
Érintésvédelmi osztály:
I
Forma:
kerek
Garancia:
3 év
Származási hely:
Made in Austria
Google technikai frissítés:
Frissítve: 2025-05-13 - aktiv frissítés a láthatóság javítása érdekében
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!
Részletek

Elegancia, mely a múltat idézi. A WIENER NOSTALGIE állólámpa ötvözi a bécsi kávéházi stílus eleganciáját a modern világítástechnikai megoldásokkal. Az exkluzív, patinás réz lámpatest különleges atmoszférát teremt bármely helyiségben. Az állólámpa három karral rendelkezik, melyeken matt opál üvegburák találhatók, biztosítva a kellemes, szórt világítást. Az eredeti Molecz designnak köszönhetően a lámpa nemcsak funkcionális, hanem egy igazi dísztárgy is otthonában vagy irodájában.

A lámpa E27 foglalatokkal rendelkezik, így könnyedén cserélhetőek a fényforrások. A masszív kivitel és a kiváló minőségű anyagok garantálják a hosszú élettartamot és a tartósságot. Az IP 20-as védelem biztosítja, hogy a termék beltéri használatra optimális. Az 170 cm magasságú és 55 cm átmérőjű állólámpa impozáns megjelenést kölcsönöz a helyiségnek.

Csomagajánlatok
WIENER NOSTALGIE állólámpa, 3 ágú, patina
WIENER NOSTALGIE állólámpa, 3 ágú, patina
5
712 900 Ft
677 255 Ft
Belépés
vagy
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Termékeink
Menüpontok